Otwórz konto po sąsiedzku z kartą Mastercard®!

Placówki blisko Ciebie

Płatności mobile w telefonie i zegarku

Ponad 2200 bezpłatnych bankomatów

Płać swoją nową kartą i odbierz do 300 zł na zakupy.

Jak odbierzesz 300 zł na zakupy w

Po otrzymaniu karty, aktywuj ją jak najszybciej i w ciągu 3 dni zaloguj się do programu Bezcenne® Chwile.

Płać swoją nową kartą Mastercard® za min. 100 zł w ciągu 30 dni - otrzymasz e-voucher o wartości 100 zł.

Powtórz to w kolejnych 3 miesiącach i odbierz nawet trzy e-vouchery o wartości
100 zł każdy.


Płać kartą dalej i odbieraj punkty, które możesz zamieniać na wybrane przez Ciebie nagrody w programie Bezcenne® Chwile.

Jak dołączyć do promocji?


Założyłeś nowe konto po sąsiedzku i otrzymałeś już swoją nową kartę Mastercard®? To super! Teraz zapraszamy Cię na stronę www.bezcennechwile.pl, gdzie będziesz mógł zgłosić swoją nową kartę do promocji i odebrać nawet 300 złotych bonusu!

Pamiętaj, żeby zarejestrować swoją nową kartę na stronie www.bezcennechwile.pl nie później niż w ciągu 3 dni od otrzymania karty!

Odwiedź jedną z naszych placówek aby założyć konto.

Karty, które biorą udział w promocji

Mastercard Debit (Karta debetowa)Promocja trwa do 20.06.2023 r. lub do wyczerpania puli nagród i obowiązuje w wybranych Bankach z Grupy BPS. Płać kartą na łączną kwotę min. 100 zł w co najmniej jednym z trzech 30-dniowych okresów, aby odebrać e-voucher o wartości 100 zł. Maksymalnie możesz odebrać e-vouchery na łączną kwotę 300 zł. Nagrody wydawane są w postaci punktów, które można wymienić na Nagrody przypisane dla wartości zdobytych punktów w katalogu Nagród (w tym na e-vouchery) w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Szczegóły w regulaminie na stronie mojbank.pl/konto. Organizatorem promocji jest Mastercard Europe S.A.

Regulamin promocji jest dostępny  >>tutaj.